שאלות ותשובות נפוצות
בהחלט כן. שירותי הדרך והגרירה, הניתנים לרכישה במסגרת ביטוח מקיף או צד ג' לרכב, חלים בכל מקום בארץ וגם אל כל מקום בארץ, זאת אומרת שגם אם רכבך נתקע באילת והמוסך של הרכב שלך נמצא בקרית שמונה תקבל שירות. שירותים אלה.
לא תוכל לגשת לביצוע מבחן הכשירות השנתי (טסט) ללא הצגה של ביטוח חובה בתוקף, תעודת זהות של בעל הרכב ורישיון רכב משולם.
כמובן. כיסוי נהג צעיר לארבעה ימים מאפשר לך להוסיף נהג צעיר תחת הפוליסה הקיימת כדי שהנהג הטרי יוכל לנהוג ברכב המשפחתי באופן זמני ללא צורך לרשום אותו כנהג קבוע לכל תקופת הפוליסה - דבר שיוביל לעלות שנתית גבוהה יותר. כיסוי זה פופולרי במיוחד בקרב הורים לחיילים וניתן לרכוש אותו עד 12 פעמים בשנה.
שאלות ותשובות נפוצות
אין חובה לרכוש את שני הכיסויים יחד וניתן בהחלט לרכוש כל אחד בנפרד, אולם מומלץ לעשות כן שהרי רק כך תוכל להיות בטוח כי ביתך מכוסה באופן מיטבי מפני כל הסכנות הקיימות בדירה ובנוסף גם ליהנות מהנחה נוספת בעלות הביטוח.
אנשים עובדים במשך שנים ומשקיעים את מיטב כספם על מנת לאפשר לעצמם את רכישת הדירה ועיקר רכושם מוחזק בתוכה, לכן אסור להיות שאננים ולהקל ראש בחשיבות רכישת כיסוי ביטוחי שישמור עליכם מפני נזקים שעלולים להתרחש בתוכה. אל תגידו "לי זה לא יקרה" - דאגו עוד היום לקבל הצעת מחיר לביטוח דירה!
לא. ביטוח משכנתא נועד להגן קודם כל על הבנק מפני מצב בו לא תוכל להחזיר את ההלוואה שלקחת. לכן הוא מורכב מביטוח מבנה וביטוח חיים ומפצה עד גובה ההלוואה שנלקחה בלבד ולא עד שווי הנכס כולו. על מנת שתהיו מוגנים באופן מלא במקרה של נזק גדול - מומלץ לרכוש השלמה לביטוח מבנה על שווי הנכס המלא ובנוסף, ביטוח תכולה שלא קיים כלל בתוך ביטוח משכנתא. 
שאלות ותשובות נפוצות
ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מחויב מבחינה חוקית, אך מומלץ מאוד לרכוש אותו לפני שאתם מחתימים דרכון שכן כל נסיעה, בין אם לצרכים עסקיים ובין אם לטובת חופשה, טומנת בחובה גם לא מעט סיכונים. אזרח ישראלי השוהה במדינה זרה אינו יכול ליהנות מהזכויות המגיעות לו בארץ ולכן במידה ותצוץ בעיה בריאותית כלשהיא או שיגרם נזק, אובדן או גניבה לציוד עימו הוא נסע, צפויות לו הוצאות כספיות לא מבוטלות. ביטוח נסיעות לחו"ל מקנה לך שקט נפשי ויעמוד לצידך במקרה הצורך.
ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עד לרגע היציאה מהארץ בתהליך On-Line פשוט ומהיר באתר. אך עם זאת, רצוי לרכוש את ביטוח הנסיעות מראש ועל ידי כך תוכל ליהנות גם מכיסוי במקרה של ביטול או קיצור הנסיעה בפתאומיות בעקבות מקרה חירום כזה או אחר.
במקרה חירום ניתן להתקשר למוקד החירום שלנו העומד לרשותך 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה ונציגנו ינחו אותך כיצד לפעול למען פתרון המצב ולצורך קבלת הפיצוי המגיע לך. רצוי לדווח על כל אירוע ביטוחי בסמוך ככל הניתן להתרחשותו. 

איתור נותני שירות

חיפוש לפי:
*לתשומת ליבך! מומלץ להיכנס לאזור לקוחות קיימים ולבדוק את שם נותן השירות המצוין במפרט הפוליסה שלך להזמנת בעל המקצוע המתאים.
איתור נותני שירות
חיפוש לפי:
%title%
%raiting%
%text%

חיפוש פוליסות וטפסים

חיפוש לפי: