חיפוש פוליסות וטפסים

חיפוש לפי:

עוד על ביטוח החובה שלנו

בעבר תעריף ביטוח החובה היה קבוע לכלל החברות, אך כיום תעריף ביטוח החובה מפוקח אך משתנה בין החברות השונות בהתאם לנתוני הנהגים ברכב (גיל הנהגים, עבר ביטוחי וכו') ונתוני הרכב עצמו (סוג הרכב, נפח מנוע, אמצעי מיגון וכו').

ynet ביטוח לשירותכם במגוון ערוצי התקשרות: צ'ט שירותי ואזור לקוחות באתר, תקשורת שקופה במייל, מענה שוטף בעמוד הפייסבוק וגם שירות טלפוני מקצועי כולל מוקד חירום ייעודי לתביעות.

על פי חוק, אסור לכם לנהוג ברכבכם ללא תעודת חובה המעידה כי ברשותכם ביטוח חובה בתוקף. מסיבה זו, חשוב לנו שמיד לאחר התשלום על הפוליסה היא תהיה ברשותכם. באפשרותכם לקבלה בשתי דרכים: 
 
1.    רכישת ביטוח החובה בכרטיס אשראי
מיד עם סיום התשלום, העתק של תעודת החובה ישלח לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם (או אל הפקס). העתק תעודת החובה תקף לכל דבר ועניין בהתאם להנחיית משרד התחבורה - מומלץ להדפיס ולשמור עליו ברכבכם לכל אורך תקופת הביטוח. התעודה המקורית תישמר בחברתנו, זאת על מנת לאפשר לך את מירב הגמישות בביצוע שינויים עתידיים בפוליסה. כמובן שבאפשרותכם לבקש ולקבל את תעודת החובה המקורית בכל עת.
 
2.    רכישת ביטוח החובה במזומן
במידה ותהיו מעוניינים לשלם את פוליסת ביטוח החובה במזומן, תעודת החובה המקורית תשלח אליכם בדואר (לחליפין, תוכלו לאסוף אותה ממשרדינו) ואתם תוכלו להסדיר את התשלום בעצמכם בסניפי הדואר או הבנקים השונים.
 
שימו לב: המשמעות לכך שהתעודה המקורית נמצאת ברשותכם היא שכל שינוי בכיסוי הכלול בתוכה או ביטול שלה יחייב אתכם להשיב אותה לחברתנו כתנאי לכניסת השינוי לתוקף וביצוע החזרים כספיים על התעודה המוחלפת (זאת בהתאם להוראות הדין).

מאגר המידע מופעל על ידי חברת ISO ומטרתו איתור הונאות ביטוח. המאגר מכיל נתונים על כלל הונאות הביטוח שנעשו בישראל. בעת מכירה של פוליסת ביטוח חובה למבוטח, חברת הביטוח מבצעת הצלבה של נתוניו האישיים אל מול המאגר. 

במידה ולדעתכם קיימים נתונים שגויים במאגר הנוגעים לנתונים האישיים שלכם או לנתוני הרכב שלכם, באפשרותכם להגיש ערעור על נתוני המאגר.

נוהל הגשת ערעור לנתוני מאגר המידע לאיתור הונאות ביטוח

טופס הגשת ערעור על נתוני מאגר ההונאות

תכלס, כמה עולה ביטוח רכב?

לקבלת הצעה ללא התחייבות: